פתרונות הצללה

פתרונות הצללה – פרגולות , מפרשי צל ואפילו שמשיות

כולנו רוצים לשבת בגינה בקיץ בפינת ישיבה מפנקת כשהשמש היוקדת לא מפריעה לנו להנות. ארץ ושמיים מתמחה בהקמת המרחב החיצוני מקצה לקצה לרבות פתרונות הצללה איכותיים המיוצרים מחומרים איכותיים ועמידים במטרה שישמשו אתכם במשך שנים רבות.

פתרונות הצללה – להלן יוצגו חלק מהפתרונות אותם אנו מציעים:

פרגולה – פרגולות הן פתרון מצוין ועמיד לקירוי שטחים במרחב החיצוני, בין אם במרפסת ובין אם בקירוי פינת ישיבה ואירוח או מערכת ספא.הפרגולות שלנו מיוצרות מעץ איכותי העובר תהליך של חיטוי בפני מזיקים ונצבע בצבע עץ איכותי המגן על העץ.קירוי הפרגולות יכול להתבסס על לוחות עץ,במבוק, רעפים, חומר דמוי רעף או חומר חיפוי סינטטי כדוגמת "סנטף".יתרון נוסף של הפרגולה הינו בעמידותה גם במזג אויר גשום.

ארץ ושמיים מעסיקה צוות מקצוענים בעל נסיון של עשרות שנים בהקמת פרגולות.

מפרשי צל – מפרש צל הינו פתרון אופנתי, יפה מאוד וצבעוני המאפשר לכם להצליל כל שטח שתבחרו וכמעט ללא מגבלה תכנונית.התקנת מפרשי צל מהירה יחסית ותקנה לכם פתרון איכותי ועמיד לשנים ארוכות.מפרשי הצל בהם אנו משתמשים מיוצרים על ידי ספק איכותי ומוצעים במחיר אטרטיביבמיוחד. הבדים מהם מיוצרים המפרשים בעלי תו תקן ישראלי, חומר הגנה בפני קרינת uv וחומר מעכב בעירה. בדומה לשלד של בעל חי,עליו נשען המרחב החיצוני וקשה מאוד לשנותו לאחר שנבנה.

שם:

טלפון:

דוא"ל:

מהות הפניה:

רשת צל – פתרון זול ופשוט להתקנה.מאפשר הצללה של מתחמים גדולים כקטנים בעלות נמוכה. רשת צל עמידה למספר שנים מצומצם יחסית ולכן מומלצת כפתרון זמני.

שמשיות – שמשיות איכותיות מאפשרות לכם להצליל מתחם קטן ללא צורך בהתקנה מורכבת. השמשיות המוצעות על ידנו הן ניידות וניתן להעבירן ממקום למקום וף לשנות את כיוונן בהתאם למיקום השמש.

 ביצוע העבודות ע"י ארץ ושמיים מבטיח לכם שקט נפשי והנאה ארוכת שנים.