בריכות נוי

בריכות נוי המשתלבות כחלק מהמראה של מים נובעים במרכזו של נווה מדבר הינן מראה מלבב ומרגיע. החיים המודרניים והאינטנסיביים במרכזו של ישוב מרחיקה מאיתנו מראות אלו בדרך כלל, אולם כשאנו מבצעים תהליך של עיצוב גינות פרטיות ניתן לשלב כיום מראות וקולות של מים זורמים. פכפוך המים בגינה מהווה עוגן עיצובי משמעותי היוצר אוירה נעימה וקרירה וצלילים מרגיעים.

אנו בארץ ושמיים נבנה עבורכם אלמנט מים מרשים ומעוצב ,בין אם נביעה מסלע קטן, מפל מים זורמים,מזרקה יפה ועד בריכות נוי המכילות צמחיה או דגי נוי. בבחירת אלמנט המים נתחשב בגודלה של הגינה,תוואי הקרקע,המראה הנשקף מהבית, הצללה ותאורה, לצד היקף התקציב ומידת האחזקה הדרושה.

בריכות נוי המוקמות על ידנו, נבנות במספר שיטות ומופעלות ע"י מערכות שאיבה וסינון איכותיות המותאמות לגודלה של הבריכה ותכולתה בין אם קיימים בה צמחיה ודגים לרבות סוגי הדגים שיאכלסו אותה ובין אם היא מוכלרת ולא משמשת לגידול צמחיה או דגים.

שם:

טלפון:

דוא"ל:

מהות הפניה:

בבניית בריכות נוי, במיוחד אם שוכנים בהן דגים, אסור להתפשר על איכות המוצרים החל מאיכות היריעה, המשך בהתקנת מערכות סחרור וסינון איכותיות מתוצרת אירופאית או אמריקאית וכלה בבניית בריכות נוי ע"י בעלי מקצוע מנוסים. התפשרות באיכות תגרום מהר מאוד, במיוחד בארץ חמה ושמשית כישראל, לבעיות שונות כדוגמת מים עכורים, סתימות ועד לתמותת דגים.

בהקמת בריכות נוי, אנו משתמשים במגוון רחב של אלמנטים קטנים יותר כדוגמת מזרקות או סלעים נובעים המיוצרים או מובאים ממקומות שונים בעולם ומהווים פריט עיצובי ייחודי ומעניין בתהליך עיצוב גינות .

בבחירת מיקום בריכת נוי או מזרקה ניתן להתבסס על מפת פנג שווי אשר תבנה במיוחד עבורכם ותעצים את האנרגיות החיוביות המיוצרות על ידי יסוד המים.