עיצוב גינות

עיצוב גינות – תפיסת השירות שלנו היחודית שלנו

 גינות מעוצבות מרהיבות וייחודיות הנו תחום ההתמחות המרכזי שלנו, גינות המתוכננות תוך התאמה מושלמת לחלומות ולצרכים שלכם.

מכאן,קמה תפיסת השירות של חברת ארץ ושמיים,המציבה אתכם הלקוחות במרכז ומציעה לכם מענה מושלם מקצה לקצה בתהליך עיצוב גינות כחלק מהקמת המרחב החיצוני בביתכם.

לראייתנו-אתם תמסרו לנו חלקת אדמה וכשתקבלו אותה בחזרה כל שתצטרכו זה להתרווח על הספה,להתנדנד בערסל או להכין סטייק עסיסי במטבח החיצוני.

אנו נבצע את כלל הפעילות הנדרשות בתהליך הקמת גינה ונעסיק אתכם רק בנקודות בהן נשמח למעורבותכם, בין אם בשלב התכנון ובין אם בבחירת פריטי עיצוב,ריהוט ומתקנים שונים. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר כבר עכשיו ולקבוע פגישת יעוץ אצלכם בגינה!

הדמיית גינה

למעבר להדמיות גינה לחץ כאן

עיצוב גינות – תפיסת העיצוב שלנו

התפיסה העיצובית העדכנית כשחושבים על גינות פרטיות מתבססת על הרחבת הבית ככל הניתן לצד בניית בריכת שחיה והפיכת המרחב החיצוני לחלק בלתי נפרד מהבית המודרני.

בארץ חמימה כמו שלנו,ניתן ליהנות במשך מרבית חודשי השנה מהגינה. אבל כולנו עדים למקרים רבים בהם משפחות אינן מנצלות את המרחב החיצוני מאחר ולא נעים להן לשהות בו מסיבות שונות ומכאן ברור הצורך בעיצוב גינות מקצועי וזו הסיבה שלקוחות רבים לא מתפשרים ופונים אלינו כפי שגם אתם יכולים לעשות בשיחת טלפון קצרה.

לראייתנו גינות מעוצבות הן חלק מהמרחב החיצוני אותו אנו נבנה באופן שיאפשר לכם לשהות בו במהלך שעות ארוכות ונשלב בו פינות אירוח מפנקות, פינת אוכל מרווחת, מטבחי גינה מאובזרים,מערכות ספא איכותיות, בריכות נוי ומתקני משחק.

סוף סוף עברתם לבית החלומות שלכם ובחצר אתם מתכננים עיצוב גינות. רגע לפני שאתם רצים למשתלה ולחנויות המוכרות כלי גינון, תרצו בוודאי לבדוק מידות ולתכנן מה תרצו לשתול- פרחים, שיחים, עשבי תבלין, עצי סרק או עצי נוי. בנוסף, אם ברצונכם לשלב בגינה מפל או מזרקה התייעצו עם בעל מקצוע שידריך אתכם כיצד לעשות זאת.

שם:

טלפון:

דוא"ל:

מהות הפניה:

עיצוב גינות – תפיסת העיצוב שלנו

עיצוב גינות המתבצע על ידנו כולל את כלל התהליכים הנדרשים להקמה מקצועית של גינה פורחת.

אנו נלמד גם את תוואי השטח,מיקום הבית במגרש,כיווני רוחות ואור השמש ואת המוטיבים המובילים בבניית הבית על מנת שהמרחב החיצוני ישתלב בהרמוניה מלאה עם הבית והסביבה העוטפת אותו.

תכנון הגינה מבוצע בפרויקטים נבחרים בארץ ושמיים ע"י מעצבת הבית רוחמה פלד. רוחמה העוסקת בגינון מעשי ותיאורטי לאורך שנים משלבת ידע נרחב וניסיון מעשי בעיצוב וביצוע פרויקטים של עיצוב נוף תוך דגש על גינון בר קיימא חסכוני בטיפול ומים .

עבודתה של רוחמה מצטיינת בשמירה על סטנדרים בלתי מתפשרים המותאמים בדייקנות לאופי הלקוחות ורצונותיהם . בסיומו של שלב התכנון, נציג בפניכם מספר חלופות לתכנון התשתיות הבסיסיות והרכיבים המרכזיים, כולל הערכת עלויות ראשונית ולאחר בחירת החלופה המועדפת יוכנו תכניות עבודה הכוללות את כלל המפרטים הנדרשים לטובת תכנון גינות מקצועי.
התקשרו כבר עכשיו לתיאום פגישת יעוץ מקצועית או צרו קשר דרך תיבת צרו קשר.

מחכים לטלפון מכם.אתם בידיים טובות!